МЛС (мультилістингова система) ріелторів Кривого Рога


                                                                                                                                     

Криворізьке міське відділення Асоціації фахівців з нерухомості (ріелторів) України для підвищення якості послуг, що надаються клієнтам, створило свою міську МЛС (мультилистингову систему).

Що таке МЛС? Мультилистингова система (МЛС) - це організований збір інформації та спільні продажі об'єктів нерухомості, що здійснюються групою ріелторів, які домовилися про співпрацю з метою надання більш якісної допомоги продавцям і покупцям, а також збільшення можливостей власного бізнесу шляхом розвитку партнерських відносин. Ріелтори Кривого Рогу будують свою роботу в МЛС на трьох принципах:

- тільки актуальна і достовірна інформація про об'єкти;
- чистота і безпека бази даних;
- відповідальність учасників МЛС за порушення правил.

Що дає МЛС продавцеві нерухомості? Коли продавець нерухомості укладає ексклюзивний договір з агентством нерухомості, членом МЛС, агентство вносить інформацію про об'єкт в загальну базу даних МЛС. Всі ріелтори - учасники МЛС мають доступ до цих відомостей і в будь-який момент, здійснюючи пошук за запитом покупця, звертаються до бази даних МЛС і бачать всі наявні на даний момент пропозиції. З такими об'єктами працює відразу ціла група ріелторів з різних агентств, а значить, різко зростає ймовірність швидше продати або купити квартиру.

Що дає МЛС ріелтору? МЛС - це зручний і оперативний засіб обміну інформацією між ріелторами. Доступ до такої бази даних - одне з серйозних переваг, яке мають агентства - члени мультилистинга перед іншими ріелторськими компаніями. Всі варіанти, представлені в МЛС, є ексклюзивними, а це значить, що ріелтор детально знайомий з ситуацією продавця, документи на квартиру пройшли первинну перевірку і так далі - довіри до такої інформації на порядок більше. Партнерство в МЛС сприяє збільшенню зростання продажів і робить ріелтора більш привабливим для потенційних клієнтів.

Хто входить до складу МЛС? Це ріелтори, члени Криворізького міського відділення АФНУ, навчені і сертифіковані, що дотримуються кодексу професійної етики. Професіонали, які працюють згідно Стандартів професійної діяльності і можуть надати вам дійсно якісні послуги в сфері нерухомості. Учасниками МЛС створена електронна база нерухомості, що продається, в яку увійшли тільки ексклюзивні об'єкти, що має на увазі максимальне просування цих об'єктів і продаж за максимально можливою ціною.

Запрошуємо до співпраці колег, ділимося заробітком при спільних угодах.