Що таке управління нерухомістю

Що таке управління нерухомістю?

Управління нерухомістю - дуже зручна послуга для тих, хто вклав гроші в нерухомість і хоче, щоб вона приносила дохід з максимальною віддачею. Будь-яка нерухомість, будь то об'єкт комерційний або житловий, потребує грамотного та якісного управління. І у власника будь-якої будівлі чи приміщення рано чи пізно виникає ряд питань, пов'язаних з тим, яким має бути управління нерухомістю. Давайте розберемося в цьому важливому питанні.

Перш за все, визначимо саме поняття управління нерухомістю. Воно включає в себе багато різних аспектів, які зачіпають різні сторони функціонування нерухомості, від її технічного обслуговування, до правової підтримки власника. Управління нерухомістю - це повний контроль за будівлею, метою якого є підтримка нерухомості в хорошому стані і отримання з неї максимального прибутку. Не секрет, що інвестиції в нерухомість робляться в розрахунку на її хорошу окупність, а грамотне управління нерухомістю дозволяє підвищити цю окупність в кілька разів. Якщо ж розглядати управління нерухомістю не з позицій власника, а з точки зору керуючої компанії, то управлінням нерухомістю можна назвати спосіб заробляння грошей, що використовує комплексне обслуговування будівель.

Які основні функції управління нерухомістю?

Управління нерухомістю - це повна організація експлуатації будівлі з усіма необхідними видами технічної підтримаки і забезпеченням охорони об'єктів нерухомості.

Повне ведення доходів і витрат, пов'язаних з тією або іншою нерухомістю, а також контроль за грошовим фондом і найкращий перерозподіл коштів цього фонду.

Планування і здійснення заходів, спрямованих на збільшення прибутку від об'єкта нерухомості.

Якщо нерухомість здається в оренду, то управління нерухомістю включає в себе весь перелік взаємодій з орендарями, від забезпечення їм найбільш комфортних умови для взяття об'єкта нерухомості в оренду до ведення фінансових взаєморозрахунків і залагодження конфліктів, що виникають.

Управління персоналом, що здійснює технічну підтримку та інші форми обслуговування нерухомості.

Ведення повної звітності перед власником об'єкта нерухомості.

Захист і відстоювання інтересів власника житла або комерційного приміщення, при необхідності, в органах державного і муніципального значення.

Юридичний захист і підтримка власника в складних питаннях, пов'язаних з нерухомістю.

Весь цей комплекс заходів, що здається таким великим, під силу виконати одній керуючої компанії, в розпорядженні якої є весь потенціал засобів для здійснення управління вашою нерухомістю. Якщо ви власник комерційної нерухомості, керуюча компанія допоможе витягти з кожного квадратного метра максимум прибутку і позбавить вас від вирішення багатьох питань, які потребують часу і знань. Якщо ви власник приватного житла, то керуюча компанія - це ідеальне рішення, здатне назавжди позбавити вас від турботи про тепло, воді, ремонті та прибиранні будинку, в якому ви маєте квартиру.

Управління нерухомістю - необхідний комплекс послуг, при професійному виконанні яких ваша нерухомість буде надійно захищена в усіх відношеннях.